TOOLEX – niezawodne narzędzie w biznesie

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to jedne z wiodących wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Równolegle odbywają się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Tematykę targów dopełniają również wystawcy Salonów: Automatyzacji dla Automotive - TOOLEX dla Automotive oraz Łożysk i Elementów Napędowych - Przemysł w Ruchu.

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe kontakty biznesowe i podtrzymują dotychczasowe relacje ze stałymi kontrahentami. W sezonie jesiennym, to najważniejsze wydarzenie dla branży o randze europejskiej, w którym nie sposób nie uczestniczyć. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy - towarzyszą im bowiem prezentacje licznych nowości i premier na polskim rynku.

Mierzalny sukces: TOOLEX 2019 w liczbach

Klienci TOOLEX kluczem do sukcesu

Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych - to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój targów. Specjaliści z branży uznają wizytę na targach TOOLEX za obligatoryjną. Wystawę odwiedziło ponad 10 tys. zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Technologowie stanowią natomiast 15%. Targi licznie odwiedzają również operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy właśnie w Sosnowcu zawierają nowe kontrakty, ale również pracowników produkcji, zainteresowanych nowinkami rynkowymi.

 54% zwiedzających związanych jest z produkcją i dystrybucją urządzeń do obróbki i cięcia metalu, 10% z branżą metalową, a 9% z narzędziową. Stoiska Wystawców wzbudzają zainteresowanie również przedstawicieli sektora automotive i usługowego, a także branży olejowej, chłodziw i cieczy technologicznych. Negocjacje i spotkania z przedstawicielami sektora górniczego i lotniczego, choć mniej liczne, były równie owocne. Targi odwiedzają zarówno klienci z Polski, jak i z zagranicy. Ich dynamiczny rozwój sprawia, że TOOLEX jest mocną marką na targowej mapie Europy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Partnerom oraz Zwiedzającym za współtworzenie marki TOOLEX.