Przemysł w Ruchu logo

Salon Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

To jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane producentom i dystrybutorom najwyżej jakości elementów do maszyn i urządzeń oraz zintegrowanych rozwiązań, zgodnych z obowiązującymi trendami.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w naszym kraju. Zlokalizowanie Przemysłu w Ruchu w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, górnicze, metalurgiczne i energetyczne. Każda z tych branż dąży do zwiększenia dostępności maszyn, zmniejszenia kosztów ich konserwacji, poprawy bezpieczeństwa, oszczędności energii i obniżenia łącznych kosztów posiadania. Salon Przemysł w Ruchu jest odpowiedzią dla Państwa klientów, którzy dążą do realizacji tych celów poprzez optymalizację cyklu eksploatacji zasobów.

Do rozmów biznesowych zapraszamy przedstawicieli zakładów przemysłowych: kadrę zarządzającą i inżynierską, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów, techników i technologów, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjalistów ds. planowania produkcji, a także pracowników naukowych, przedstawicieli warsztatów i klientów indywidualnych.

łożyska

Zakres branżowy

 • mechanika i narzędzia
 • elektronika i elektryka
 • serwis i obsługa produkcji
 • BHP
 • przemysł 4.0
 • IT w przemyśle
 • automatyka i robotyka
 • hydraulika i pneumatyka
 • układy napędowe i ich podzespoły [m. in.: łożyska mechaniczne [toczne, ślizgowe i sprężyste], układy mechanicznego przenoszenia mocy, detale [kulki, rolki, tuleje zaciskowe], technologie, narzędzia i przyrządy do produkcji łożysk, środki smarne]
 • logistyka produkcji
 • techniki pomiarowe i laboratoryjne
 • utrzymanie czystości
 • doradztwo i pomoc techniczna

Przemysł w Ruchu jest integralną częścią najważniejszego eventu dla obróbki metalu - Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.   TOOLEX to rokrocznie blisko 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Doceniane przez specjalistów pod względem efektywności targi od ponad dekady są naprawdę imponujące! Wydarzenie odwiedza niemal 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu.

Nad jakością Salonu będzie czuwało liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.

Integralną częścią targów będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem merytorycznym i praktycznym. Nie zabraknie zatem spotkań, warsztatów, wykładów, prezentacji i debat dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień branżowych, poruszanych przez ekspertów i specjalistów dzielących się swoimi doświadczeniami.

Salon Przemysł w Ruchu to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni naszym Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. Konkurencyjne warunki udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że już dziś warto dołączyć do prestiżowego grona naszych kontrahentów.